1 / 1
Тросед, двосед и фотелја од Симпо
13.500 МКД
22.04.2021 16:02

Гевгелија / Гевгелија

Се продаваат тросед, двосед и фотелја од Симпо во одлична состојба коишто не се премногу користени и амортизирани.
Троседот има механизам за спуштање.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

LILJANA
Потврден огласувач
070269535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам