Masina za podrabuvanje tepisi
1 €
29.09.2022 05:35

Велес / Велес

Se prodava Masina za podrabuvanje tepisi i stalaza za 30 Tepisi
inf 075/700-907

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
072/308-409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам