1 / 12
Renoviranje,Gips Karton Moler,Krecenje,Knauf,Moleraj,Plockar
1 €
Цената не е фиксна
07.05.2022 14:23

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија, деловен простор...
- Бетонирање и поставување на кошулица.
- Рушење и демонтажа со отстранување на шут.
Изработка од ГИПС КАРТОН на :
- Преградни ѕидови, спуштени плафони, скриени светла...
- Обработка на ѕидови со лепак,мрежа,лепак...
- МОЛЕРАЈ и ГЛЕТОВАЊЕ на ѕидови.
-Поставување на плочки, мермер, декоративен камен, ламинат, таркет, паркет
(стружење и лакирање).
- Електрика, менување на стари и поставување на нови инсталации.
-Поставување на водовод и одвод.
- Изолација (внатрешна и надворешна).
- Климатизација и вентилација.
Клима уреди, Парно (пелети и струја).
- Аломиниумски и PVC (врати и прозори)
Фасади ...
- Столарски услуги по мерка (кујни, плакари, комод...)
-Машински конструкци од челик и инокс.
Скали, Настрешници, Огради...
Специјален попуст за целосно реновирање !!!
Работиме на територија од град СКОПЈЕ со физички и правни лица.

Погледнете дел од нашата работа:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100078801455260

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
075317320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам