1 / 10
Range Rover Velar R Dynamic
59.500 €
Цената не е фиксна
Денес 19:33

Штип / Штип

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Velar

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

133 kw / 181 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Santorini Black (Boja)
Range Rover Velar
R Dynamic
Full oprema
Prv sopstvenik
Dzipot e redovno servisiran vo Land Rover Skopje,
KASKO OSIGURUVAJE
Maksimalno zacuvan kako nov !!!
Kupen nov 135.000€
Moznost za lizing preku banka
Za poveke informacii javete se
Mozna zamena so vasa ili moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

.
Потврден огласувач
072220626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам