1 / 2
kilometraza za golf 3
800 МКД
11.06.2021 21:25

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

450000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

prodavam kilometraza za golf 3, ispravno 100% funksionalno, prakam po kargo, kontakt moze I na viber.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kumanovo
Потврден огласувач
070691847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам