1 / 1
Фарбање јајца
8 МКД
Цената е фиксна
24.04.2021 13:22

Аеродром / Скопје


🤓Почитувани, домакини и домакинки🤩
во пресрет на најголемиот христијански празник Велигден❤️, Кујната на мама, Ви излегува во пресрет и вапца јајца за Вас🥳

Нарачај на време 0️⃣7️⃣0️⃣8️⃣7️⃣9️⃣3️⃣4️⃣7️⃣

Доставата е бесплатна🛵

#freedelivery #велигден #јајца #фарбањејајца #boja #dekoracii #вапцање #happyeaster
#бесплатнадостава #boja #handmade #semejstvo #седидома #coronatime #food

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

ЛМ
Потврден огласувач
076635849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам