1 / 1
Instalacija na licensiran Windows 7, 8, 10
400 МКД
23.04.2021 00:56

Карпош / Скопје

Најдобар начин да го забрзате и освежите вашиот компјутер или лаптоп е преку инсталација/преинсталација/форматирање на нов Windows. Вршам инсталација на Windows 7, 8, 10. Со инсталацијата на Windows ќе ги инсталирам сите програми што ви се потребни и тоа лиценсирани! Истотака можам да направам надограба на процесор, графичка, рам меморија, хард диск, ссд и замена на термална паста на процесорот.

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

Daniel
ул.Џумајска 23
Потврден огласувач
078750780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам