Куќа Карабина се продава поволно
1 €
Цената не е фиксна
07.03.2022 13:01

Демир Хисар

Број на соби:

7

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Куќа во с. Белче Демир Хисар
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

YuGO
Потврден огласувач
075 382 147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам