1 / 12
MITSUBISHI OUTLANDER 2.0DID 4x4 FULL OPREMA UVOZ OD CH
7.500 €
7.600 €
22.07.2021 12:20

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Outlander

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

prodasvam mitsubishi outlander proizveden 12,2007godina uvezen od svajcarija do full oprema
-klimatronik
-abs kocnici
-6 x airbag
-elektrika na site stakla
-bord kompjuter
-kozen volan so komandi
-servovlan
-esp
-aluminski bandasi 16ki
-folii na stakla atestirani
-kuka za vlecenje atestirana
djipot e socuvan maksimalno so servisna kniska i dva kluca nema nikakvi grebanici ni ostetuvanja po karoserija i interier smeneto set rabrast kais so pumpa i site zategaci pred 2000km,nov akumulator.registriran do 09.2021godina so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
072222060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам