1 / 12
Kuka so deloven prostor vo Gevgelija
225.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.09.2022 16:15

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

4

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

vaso karajanov

Agencijata za nedvoznosti Dbi real estate Gevgelija prodva kuka so deloven prostor kompletno namestena na ubava lokacija vo Gevgelija.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам