1 / 5
Peugeot 807 2.0
1 €
10.08.2022 17:44

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

807

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava peugeot top sostojba napraen Kompleten servis novi gumi registrirano cena po dogovor moze i zamena do vasa ili moja do plata za pomal avtomobil
Riste - 078 336 335

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078336335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам