1 / 4
Karaoke zvucnik MESE 15" NOV
1 €
23.04.2021 14:30

Илинден / Скопје

Se prodavaat novi karaoke zvucnici 15 inch 800w
Mnogu jak cist mokjen zvuk bez shum bez seckanja. So vgraden akumulator izdrzlivost do edna nedela bez polnenje. Vgradeno pojacalo so podesuvaci na zvuk. Vlezovi za aux, usb, memoriska karticka, vlez za mikrofon, vlez za instrument. Doagja so dva mikrofona bezzicni. Za poveke informacii javete se na 078/280-916

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Huawei
Потврден огласувач
078280916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам