1 / 8
Kassbohrer bitumen/mazut
1 €
29.08.2021 13:33

Штип / Штип

Kasshohrer cisterna za bitumen i mazut godina na proizvodstvo 2007 teska 6250kg
Registrirana so zelen karton i sertifikat za ADR

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
78473987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам