1 / 7
Kassbohrer bitumen/mazut
1 €
21.10.2021 22:43

Штип / Штип

Kassbohrer cisterna za bitumen i mazut godina na proizvodstvo 2008g tezina 6300kg registrirana so zelen karton i ADR sertifikat

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
78473987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам