1 / 8
Hendricks nafta/benzin
1 €
21.10.2021 22:43

Штип / Штип

Hendricks cisterna za nafta i benzin godina na proizvodstvo 2003g tezina 5180kg
Ima gorno i dolno polnenje so 5 komori (43.000l)
Registrirana so zelen karton i ADR sertifikat

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
78473987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам