1 / 8
OSRAM Лед цевки
1 МКД
25.11.2021 08:18

Битола / Битола

НОВИ ВИСОКОКВАЛИТЕНИ OSRAM ЦЕВКИ

Карактеристики:
*ОСРАМ ЛЕД ЦЕВКА ST8V 8,9W/840 0,6m 4052899937123 150пар.
*ОСРАМ ЛЕД ЦЕВКА ST8V- 19/840 1,2m 4052899937154 150пар.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
075246644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам