1 / 5
Се продава ташна за пелени и облека/бебешко креветче/носилка
900 МКД
20.06.2022 13:18

Аеродром / Скопје

Се продава ташна за пелени и облека/бебешко креветче/носилка - 3 во 1. Може да служи како:
- Ташна со долга рачка која се прилагодува по висина, со неколку џебови за шишиња, пелени, облека и слично;
- Со помош на патенти се трансформира во преносно бебешко креветче или подлога за пресоблекување (погодно за на плажа, излет, за по гости и слично)
- додаток мрежа против инсекти
- додаток термоотпорна навлака за шише за одржување на температурата на водата или млекото
Многу малку користена, како нова.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Natasa
Потврден огласувач
070980901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам