1 / 12
Mercedes-Benz A180CDI,Sport,2012 g.
70.229.000 €
22.07.2021 14:12

Карпош / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 180

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes Benz A klasa
180 CDI/109ks
2012 godina

* A klasata e vo TOP sostojba !!!
* Sport paket, extra full oprema !!
* Servisna kniska!!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Polo 1.6 TDI,2011 god.

0 €

Audi A3 1.9 TDI 105 ks, 2009 god.

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам