1 / 4
Se prodava kuka pokraj reka Crna s.Zeleznec
9.000 €
Цената е фиксна
30.06.2021 14:56

Демир Хисар

Квадратура:

314 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Се продава куќа покрај река Црна с.Железнец.
Куќата се состои од два спрата од 58м2 и дворно место 314м2.
Покрај дворот поминува реката Црна и нуди рекреативни можности.
Во склоп на куќата спаѓаат две ниви и овоштарник.
Нивите и овоштарникот се 2.200м2.
Цената е 9000 евра и се продава комлет.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Агенција за недвижнини Капитал Инвест
Рузвелтова 17
Потврден огласувач
075202228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам