1 / 6
Kuka vo Nov Dojran
24.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 01:19

Дојран / Гевгелија

Број на соби:

3,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Marsal tito

Se prodava kuka vo Nov Dojran odlicna lokacija cena 25.000 evra za podetalni informacii na 078442933 Mitkovski Nikolco

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам