1 / 4
Мед од Глуварче (Маслачак)
1 €
23.04.2021 20:19

Неготино / Неготино

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Продаваме мед од Глуварче (Маслачак), ефикасен за лечење на :
• уринарни и бубрежни инфекции,
• недостаток на апетит,
• хепатитис,
• запек или затвор
• стимулирање на производство на жолчката,
• чистење на црниот дроб,
• намалување на холестеролот,
• нечиста кожа и акни,
• проблеми со менструацијата

Праќаме по Карго Експрес.
Информации на телефон 075 733 406 . 076 408 619

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
076408619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам