1 / 12
Kamp prikolki na mk tablici
2.600 €
Цената не е фиксна
12.06.2022 09:51

Кисела Вода / Скопје

Prodavam kamp prikolka Adria uvoz od svajcarija, registrirana na mk tablici,dolzina 5.20m.

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Goce
ul:;Ivan Hadzinikolov; broj 181-a nas.Dracevo
Потврден огласувач
078484191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам