1 / 2
Wireless za laptop BROADCOM BCM-94312HMG 802.11b/g WiFi WLAN
300 МКД
07.01.2022 14:02

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Wireless za laptop BROADCOM BCM-94312HMG 802.11b/g WiFi WLAN

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB,HDMI,Network кабели

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070/547-077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам