1 / 4
KAWASAKI KDX 125
1.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.04.2021 23:21

Вевчани / Струга

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2000

Модел:

Kawasaki KDX 125

Километри:

5000

Prodavam kawasaki kdx 125 vo odlicna sostojba !

Za poveke informacii VIBER ( 077 809 480 }

Cenata ne e fixna , motorot moze da se vidi i proba vo sekoe vreme !

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Trajce Duckinoski
Потврден огласувач
077809480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам