1 / 3
Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi
1.000 МКД
08.05.2023 22:53

Аеродром / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
076486443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам