1 / 1
Intel Core i7-860 1 st Gen
3.000 МКД
Цената е фиксна
02.02.2022 15:17

Чаир / Скопје

Intel® Core™ i7-860 Processor
8M Cache, 2.80 GHz
# of Cores 4
# of Threads 8

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Dilo
Потврден огласувач
071266150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам