1 / 4
JBL Bluetooth zvucnici + kabel za polnenje| JBL звучници
1.050 МКД
Цената е фиксна
24.04.2021 17:22

Охрид / Охрид

Двата звучника за 1050 денари
Цена за само еден звучник: 700 денари.
Бесплатна достава преку Карго низ цела Македонија

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
072316869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам