1 / 4
Philips Bluetooth zvucnik + kabel za polnenje | звучник
590 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.04.2021 17:25

Охрид / Охрид

Бесплатна достава преку Карго низ цела Македонија.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
072316869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам