1 / 6
Mozna zamena
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.12.2021 12:14

Струга / Струга

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1996

Модел:

250cc 4t

Kawasaki 250cc 4t defekt lufta na klipnjaca bez dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Yamaha
Потврден огласувач
72532884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам