1 / 12
Се продава куќа во Македоснки Брод
По Договор
25.04.2021 00:05

Македонски Брод

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Македонски Брод

Се продава куќа во Македоснки Брод
Цена по договор
Контакт 070318931

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070318931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам