1 / 10
Apartman Mavrovo /Апартман Маврово
1 €
10.05.2022 19:53

Маврово и Ростуша / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Stanben kompleks Mavrovo

Se iznajmuva nov apartman 36m2 vo Stanben kompleks Mavrovo( 5ti kat ima 2 lifta) .Na 150 metri od ski centar i na nekolku metri od site hoteli i restorani.Apartmanot e za 4 lica.
Spalna, dneven prostor (agolna garnitura na pustanje) kujna full namestena,banja i terasa.Greenje so klima inverter ,elektricen panel i kamin. Satelitska Total tv i 45inci LCD Tv.Apartmanot ima pogled prema ski centar i planina.* Ima parking*
Rezervacii na telefon
***077 751 535***
***077 751 535***
Viber +1 646 701 3911
***Minimum dve nokevanja
Za podolg period na koristenje ekstra cena

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

####
Потврден огласувач
072565757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам