1 / 6
Darko- 070-723-866
50.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.04.2021 13:23

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

47 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Skopje , Kisela Voda

Mozete da me pobarate na brojot za informacii
Darko- 070-723-866

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mlado Nagoricane
Mlado nagoricane
Потврден огласувач
077694820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам