1 / 5
XPLORER E BIKE CITY VIBE 20"
600 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.04.2021 15:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Потполно нов електричен велосипед
Мотор: BAFANG 250 W
Батерија: 36V 13 AH
Менувач: SHIMANO TOURNEY 7 брзини
Кочници: V brake TEKTRO
Гуми: 20x1,75
Должина со едно полнење: 50-55 km
Без замени

тел: 070 886510/Никша

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Никша
Потврден огласувач
070 886510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам