Se prodava kukja
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.04.2021 16:18

Штип / Штип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

kosovska 151

Se prodava kukja na ulica kosovska br 151..sprat i podkrovje.Poveke informacii na 077 550 763 Nikolina.Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
077550763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам