1 / 3
Се продава нов не користен "Samsung" таблет цена по договор.
8.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.04.2021 18:53

Аеродром / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

8" инчи

Самсун таблет не користен.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Sandra
Потврден огласувач
071519190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам