1 / 11
Вила Дионис
По Договор
23.08.2022 09:30

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

24 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Вилата се наоѓа во Н. Лагадин на 9 км од Охрид.
Собите се комплетно опремени со ТВ, кабелска, Wi - Fi, фрижидерче, клима и WC. Секоја соба има своја тераса.
Во склоп на вилата има ресторан и бар.
Користењето на базенот, лежалките на базенот и лежалките на плажата, како и паркингот е бесплатен за гостите на вилата.
Вилата се наоѓа на самата плажа.

Ве очекуваме

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Љупчо
Потврден огласувач
071298060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам