1 / 7
Se prodava kuka
69.500 €
26.04.2021 11:44

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

7

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

4ti Juli br. 3

Poveke info na 070238038

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
071359095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам