1 / 5
Kaciga za krosovi i cetiricikli
3.500 МКД
26.04.2021 13:11

Тетово / Тетово

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2017

Модел:

Kaciga

Kacigata e vo odlicna sostojba i e koristena 3 pati. Velicina XL. Moze da se vidi vo sekoe vreme!
Telefon za kontakt: 075 213 705

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
075213705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам