1 / 3
Odlicna nadvoresna igroteka za deca za restorani kafani
3.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2021 16:39

Аеродром / Скопје

Nadvoresna igroteka za restorani kafici I drugi mesta. Ima skali za kacuvanje so dva izleza so lizgalka. Ima od a dela po 1.5 metar spoeni so tunel. Moze da se namesti po vasa zelba od koja strana da se namesti vlezot I izlezot.
Dimenzii
1 lizgalka 2.20m
2 lizgalka 2.20m
Skali 1.10m
Dvete stojalicta se po 1.50 m
Tunelot sto gi spojuva Dvete stojalicta e 1.20m
MOZE da se vidi vo sekoe vreme
EKSTRA CENA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
077668191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам