1 / 4
MINI ONE
4.500 €
10.07.2021 12:06

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Mini

Модел:

ONE

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mini Cooper One

-Godina : 2005
-Motor : Benzin 1.6 90ks
-Registracija do : 08.2021
-Gumi : 4 zimski so bandazi + 4 letni so bandazi
-Posleden Servis : 15.02.2021
-Smeneto : Site tecnosti so filteri,drzac na motor,Set lamela i potisna.

Cena : 4.500 eur
Telefon : 075/432-009

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

moto.azzurro@yamahamoto.com.mk
bul.Mitropolit Teodosij Gologanov
Потврден огласувач
+38923223399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам