1 / 3
Far lef za punto od 2003 do 2012 god
1.200 МКД
Цената е фиксна
01.02.2022 08:47

Бутел / Скопје

Poloven far za punto ispraven ima skrsen eden drzac
cenata e fiksna 1200 denari

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
070639665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам