1 / 6
Детско креветче
2.500 МКД
23.10.2021 18:31

Куманово / Куманово

Се продава користено детско креветче.
Креветче димензии 140 x 70 висина 85 cm
Душек димензии 130 x 65 cm

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Момчило Крстевски
Потврден огласувач
075796634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам