1 / 2
Дуќан на Градскиот зелен пазар во Неготино
1 €
29.06.2021 12:43

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Друго

Цена по договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Violeta
Потврден огласувач
070499701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам