1 / 12
TOYOTA AYGO1.4 DIZEL 40 KW KLIMA UVOZ OD SVAJCARIA
1 €
22.07.2021 12:21

Гостивар / Гостивар

Марка:

Toyota

Модел:

Aygo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

UVEZENO OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLICI
PROIZVODENA 18.10.2007
KILOMETRI 143.000 KM
MOTOR 1.4 DIZEL 40 KW - 55 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
ELEKTRIKA NA STAKLA
ALUMINIUMSKI BANDASI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SWISS AUTO
CEGRANE
Потврден огласувач
+38978377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам