1 / 9
Sherwood EQ-470R Stereo Graphic Equalizer
120 €
12.07.2021 08:28

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

vo odlicna sostojba site klizaci rabotat besprekorno led diodite site svetat dobra faca vidi gi site moi oglasi
Sherwood EQ-470R
Stereo Graphic Equalizer
Specifications
Output Level: 1V (10V max)

Frequency response: 10Hz to 50kHz

Signal to Noise Ratio: 95dB

Total harmonic distortion: 0.025%

Control Range: ± 12dB

Frequency Bands: 63, 125, 250, 500, 1K, 2K, 4K, 8K, 16KHz

Semiconductors: 15 x IC, 55 x transistors, 36 x diodes, 3 x LED, 1 x LED array

Dimensions: 440 x 95 x 240mm

Weight: 3.3kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

Panasonic SC-PM250 Home Audio SystemCD, RDS FM, USB, Bluetoo

50 €

Floor Standing Speakers Monitor Audio Silver S10

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам