1 / 8
CAN AM renegade 8002015
8.000 €
Цената е фиксна
08.05.2021 13:49

Струга / Струга

Марка:

Can Am

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2015

Модел:

CAN AM

Se prodava Can am renegade 2015 800cc so mkd dok registriran !! So 3.300km
Smeneto ulje vo masinata ulje vo deferencial i Filter Led lamba + angel Eyes led povejce inf na tell 077924144

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам