1 / 12
Opel Meriva 1.7 CDTI,2009 god.
3.650 €
Денес 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Meriva 1.7 CDTi
74 kw/101 ks
2009 godina

Merivata e vo odlicna kondicija, Klimatronik, servisna kniska !!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra GTC 1.7 CDTi, 2010 god.

0 €

Opel Astra 1.4,2008 god

70229000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам