1 / 5
Sobi i apartmani Ohrid Konjsko
По Договор
09.09.2022 16:51

Охрид / Охрид

Se izdavaat sobi i apartmani vo Konjsko vo sklop na restoran Grne raspolagame do dvokrevetni i trokrevetni sobi i apartmani

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078336335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам