1 / 6
Se prodava opel vektra
1.000 €
27.04.2021 10:34

Демир Хисар

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava opel vektra 1.7 dizel, registrirana do 27/12/2021 lice za kontakt: Zdravko 077/865/387

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip cvetkoski
Потврден огласувач
78657032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам