1 / 6
Нови Yokohama летни гуми
240 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.04.2021 10:49

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

215

Висина:

70

Дијаметар:

16

Поради промена на бандажи, се продаваат нови четири летни Yokohama гуми.
Поминати 20 km.

Александар - 072/211-083

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072211083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам